Malowanie proszkowe elementów stalowych oraz aluminiowych Balice

Już od 1991 roku oferujemy naszym klientom wiele profesjonalnych usług obejmujących kompleksowe lakierowanie stali i aluminium. Stawiamy wyłącznie na najnowocześniejszy, precyzyjny sprzęt oraz doświadczonych specjalistów, którym nieobce są zróżnicowane techniki lakiernicze. I chociaż nasza działalność rozpoczęła się w Krakowie, obecnie oferujemy profesjonalne malowanie proszkowe także na terenie Balic i okolic. Zależy nam na dotarciu do możliwie największej grupy klientów, poszukujących lakierni tak samo skutecznej, co przystępnej cenowo. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

Profesjonalne malowanie stali nierdzewnej

Profesjonalne lakierowanie stali stanowi jedną z podstawowych ofert naszej firmy, przygotowanych z myślą o mieszkańcach Balic. W Alucolor doskonale rozumiemy, jak istotny jest estetyczny wygląd wszystkich elementów metalowych. Z tego też powodu, zajmujemy się malowaniem grzejników, mebli, ogrodzeń oraz pozostałych konstrukcji mało- i wielkogabarytowych. Nasze usługi lakiernicze na terenie Balic to także profesjonalne zabezpieczenie pomalowanych powierzchni specjalistyczną warstwą o działaniu antykorozyjnym. Dzięki temu zyskują Państwo pełną gwarancję, że uzyskany efekt będzie tak samo estetyczny, co długotrwały.

Podczas malowania, dokładamy wszelkich starań, aby wykańczane powierzchnie nie pokryły się brzydkimi zaciekami, pęcherzykami tudzież spękaniami. Najwyższej klasy lakiery, wykorzystywane przez naszych specjalistów, sprawiają, że niedoskonałości nie pojawiają się nawet na powierzchniach często eksploatowanych. Jako doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, rozumiemy także potrzeby estetyczne naszych klientów. Znajdą więc Państwo u nas nie tylko szeroki wybór kolorów, ale też lakiery fluorescencyjne, młotkowe, a także antyczne.

Malowanie elementów aluminiowych

Nasza oferta dla mieszkańców Balic to także profesjonalne lakierowanie aluminium, bazujące na tzw. metodzie proszkowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nakładany lakier odznacza się znakomitą przyczepnością. Podczas prac, usuwamy wszystkie zanieczyszczenia oraz dokonujemy wygładzenia malowanej powierzchni. Nasze usługi to także profesjonalne mycie z użyciem odpowiednich rozpuszczalników lub emulsji, poprzedzające matowienie. Oprócz standardowej obróbki mechanicznej oferujemy także obróbkę chemiczną, umożliwiającą efektywne wykończenie powierzchni o niestandardowej geometrii.

Zajmujemy się malowaniem proszkowym na terenie Balic i okolic, dostosowując bramy garażowe czy profile okienne do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Aby móc sprostać wszystkim Państwa wymogom, korzystamy wyłącznie z farb ekologicznych i trwałych, odznaczających się wieloma dostępnymi wariantami kolorystycznymi. Także i tutaj oferujemy również farby niestandardowe, takie jak lakiery fluorescencyjne lub młotkowe.

Skontaktuj się z nami!

Już od pierwszych dni naszej działalności, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Z tego też powodu, nasza lakiernia stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, a także profesjonalne doradztwo dotyczące, chociażby doboru najodpowiedniejszych farb. Nasze usługi lakiernicze przygotowane z myślą o mieszkańcach Balic to także możliwość zlecenia prac w trybie ekspresowym oraz fachowy transport. Zapewniamy przy tym przystępne ceny oraz gwarantujemy terminowość. Skontaktuj się z naszym działem obsługi i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!

Nasza lakiernia z Krakowa oferuje profesjonalne malowanie stali metodą proszkową. Już od 1991 roku wychodzimy naprzeciw wszystkim wyzwaniom stawianym przez naszych klientów. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy sprzęt i farby, aby osiągnąć trwały efekt. Jako doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem rozumiemy doskonale, jak istotna jest zarówno sama prezencja, jak i należyta ochrona elementów stalowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl