Malowanie proszkowe elementów stalowych oraz aluminiowych Skawina

Nasza lakiernia oferuje Państwu kompleksowe usługi lakiernicze, z dojazdem w każde miejsce na terenie Skawiny. Działamy na rynku już od 1991 roku, regularnie poszerzając nasze wyposażenie i wdrażając nowe techniki malowania powierzchni ze stali i aluminium. To właśnie to podejście sprawiło, że z każdym rokiem, ilość naszych zadowolonych klientów poszerza się o kolejnych zleceniodawców, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Co więcej, stawiając na nasze usługi, nie musisz martwić się o potencjalne zagrożenie dla zdrowia domowników lub stan środowiska – korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, nietoksycznych lakierów. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowe lakierowanie aluminium

W Alucolor rozumiemy, jak ważną rolę w estetyce budynku często odgrywają elementy aluminiowe. Zarówno ramy okienne, jak i bramy garażowe stanowią swoistą wizytówkę niejednego domu. Z tego też powodu, nasza oferta dla mieszkańców Skawiny obejmuje profesjonalne lakierowanie aluminium metodą proszkową. Właściwą procedurę nakładania farby poprzedzamy starannym przygotowaniem powierzchni. Nasi specjaliści oczyszczą dokładnie lakierowany element, a także wygładzą go, w celu zwiększenia przyczepności nałożonych warstw oraz zapobiegnięcia powstawaniu wszelkich niedoskonałości. Stawiając na usługi naszej lakierni, nie musisz obawiać się, że po pewnym czasie malowana powierzchnia pokryje się pęknięciami lub pęcherzykami.

Kolejnym powodem, dla którego warto zlecić malowanie proszkowe w Skawinie właśnie nam, jest różnorodność naszego asortymentu. Mamy szeroki wybór lakierów, obejmujących niemal każdy kolor z palety RAL-K7. Na specjalne życzenie klienta pokrywamy również malowane powierzchnie farbami młotkowymi, antycznymi oraz fluorescencyjnymi. Zależnie od geometrii lakierowanych konstrukcji, przeprowadzamy obróbkę mechaniczną lub chemiczną. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zadań.

Profesjonalne lakierowanie stali nierdzewnej

Kompleksowe lakierowanie stali to kolejny element naszej oferty dla mieszkańców Skawiny. Zajmujemy się malowaniem konstrukcji mało- i wielkogabarytowych surowych, lakierowanych, fosforowanych oraz ocynkowanych chemicznie i ogniowo. W celu zapewnienia malowanym powierzchniom wieloletniej estetyki wykorzystujemy specjalne podkłady do stali o działaniu antykorozyjnym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik lakierniczych nadajemy malowanym komponentom idealną gładkość, zapobiegając tym samym powstawaniu widocznych niedoskonałości.

Nasza oferta dla mieszkańców Skawiny i okolic obejmuje malowanie proszkowe wszystkich elementów i konstrukcji stalowych, od mebli po przydomowe ogrodzenia. Podobnie jak w przypadku lakierowania aluminium, także i tutaj znajdą Państwo szeroki wybór dostępnych kolorów, a także lakiery fluorescencyjne lub młotkowe.

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą Państwu w doborze najodpowiedniejszego lakieru oraz uzgodnią wszystkie kwestie związane z wyceną i transportem. Opracowując naszą ofertę usług lakierniczych dla mieszkańców Skawiny, pozostaliśmy wierni naszej głównej zasadzie – każdy klient powinien być traktowany w sposób indywidualny. Z tego też powodu, stawiając właśnie na nas, uzyskujesz gwarancję zarówno najwyższej jakości świadczonych usług, jak i przystępnych cen. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia prac w trybie ekspresowym. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto postawić na specjalistów z wieloletnim doświadczeniem!

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl