Malowanie proszkowe elementów stalowych oraz aluminiowych Rabka Zdrój

Nasz zakład oferuje Państwu kompleksowe usługi lakiernicze dostępne na terenie całej Rabki-Zdrój. Jesteśmy obecni na rynku już od 1991 roku. W trakcie ponad trzydziestu lat zrealizowaliśmy niezliczone zlecenia dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Głównymi czynnikami, które stoją za dużym uznaniem dla naszej lakierni, są bogate i regularnie poszerzane wyposażenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza, odznaczająca się rzetelnością i znajomością najnowocześniejszych technik lakierniczych. Wykorzystujemy przy tym wyłącznie nietoksyczne farby proszkowe, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo środowiska naturalnego oraz pobliskich osób. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

Profesjonalne malowanie proszkowe elementów ze stali i aluminium

Zajmujemy się kompleksowym lakierowaniem aluminium i stali w Rabce-Zdroju i okolicach. Zależy nam, aby każda procedura wiązała się nie tylko z estetycznym malowaniem, ale również pełnym zabezpieczeniem wykańczanych powierzchni. Tylko wtedy będziemy w stanie zagwarantować naszym klientom wieloletnią trwałość malowanego produktu. Z tego też powodu, jeszcze przed nałożeniem samego lakieru, nasi specjaliści oczyszczają dokładnie lakierowaną powierzchnię, a także dokonują jej wyrównania. W efekcie nałożone warstwy odznaczają się lepszą przyczepnością, a na ukończonej konstrukcji nie pojawiają się zacieki ani pęknięcia.

W Alucolor zdajemy sobie również sprawę, że konkretne typy powierzchni wymagają użycia innych preparatów. Z tego też powodu, aby móc zapewnić najwyższy standard malowania proszkowego naszym klientom z Rabki-Zdroju, wykorzystujemy zróżnicowane preparaty czyszczące i zabezpieczające, dostosowane do konkretnych konstrukcji. Przeprowadzamy także profesjonalne prace wykończeniowe, mające na celu zwiększenie chropowatości malowanego aluminium oraz zabezpieczenie elementów stalowych przed korozją.

Estetycznie i wszechstronnie!

Lata doświadczenia nauczyły nas, że podstawą sukcesu w przemyśle lakierniczym jest otwartość na różne gusta i potrzeby klientów. Z tego powodu, oferujemy naszym klientom z Rabki-Zdrojumalowanie proszkowe na praktycznie dowolny kolor. Dysponujemy szeroką gamą odcieni lakierów z palety RAL-K7. Zajmujemy się także realizacją szczególnie wymagających zleceń – znajdą u nas Państwo wysokiej klasy lakiery młotkowe, antyczne oraz fluorescencyjne, dostępne zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Już od początków naszej działalności, dokładamy wszelkich starań, aby zawsze zapewnić naszym zleceniodawcom możliwie najlepszy efekt końcowy. Z tego powodu, sięgamy po nowoczesne techniki, gwarantujące najskuteczniejsze lakierowanie stali i aluminium w Rabce-Zdroju. Podejmujemy się malowania proszkowego konstrukcji o niestandardowej geometrii, zastępując w tym celu obróbkę mechaniczną obróbką chemiczną. Przeprowadzamy lakierowanie zarówno mebli stalowych i ram okiennych, jak i konstrukcji wielkogabarytowych, do których zaliczamy, chociażby bramy garażowe oraz wielometrowe ogrodzenia.

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Mieszkasz w Rabce-Zdroju i poszukujesz zakładu, który świadczy profesjonalne usługi lakiernicze? Skontaktuj się z naszymi specjalistami! Pomożemy Państwu w znalezieniu najodpowiedniejszego lakieru, a także uzgodnimy wszystkie kwestie, związane z ewentualnym transportem. W nasze usługi wlicza się również rzetelna, indywidualna wycena. Oferujemy przy tym możliwość zlecenia ekspresowego lakierowania w sytuacjach, w których liczy się dla Ciebie każda godzina. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że fachowe usługi lakiernicze mogą być tak samo efektywne, co tanie!

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl