Malowanie proszkowe elementów stalowych oraz aluminiowych Olkusz

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi lakiernicze, dostępne na terenie Olkusza i okolic. Zajmujemy się malowaniem powierzchni stalowych i aluminiowych już od 1991 roku. W ciągu tych lat zrealizowaliśmy niezliczone zlecenia, zarówno na terenie samej Polski, jak i w innych krajach. To z kolei pozwoliło nam na dogłębne poznanie najskuteczniejszych technik lakierniczych, przekazywanych kolejnym pokoleniom specjalistów, współtworzących nasz zespół. Stawiamy wyłącznie na doświadczonych, rzetelnych pracowników, aby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Wykorzystujemy przy tym wiele najnowocześniejszych, ekologicznych środków, gwarantujących trwałość i estetykę malowanego produktu. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne lakierowanie aluminium i stali nierdzewnej

Nasza oferta dla mieszkańców Olkusza to przede wszystkim kompleksowe lakierowanie stali i aluminium. Przed nałożeniem samego lakieru, nasi specjaliści oczyszczają dokładnie wykańczaną powierzchnię ze wszystkich zabrudzeń, a także wyrównują ją. W efekcie nałożone warstwy odznaczają się znakomitą przyczepnością, a na powierzchni konstrukcji nie pojawiają się wszelkie nieestetyczne niedoskonałości, takie jak pęknięcia czy pęcherzyki.

Profesjonalne malowanie proszkowe przeprowadzane na terenie Olkusza przez naszych specjalistów to także gwarancja pełnego zabezpieczenia powierzchni stalowych przed ewentualną korozją. Wykorzystując specjalistyczne podkłady, jesteśmy w stanie zapewnić wieloletnią estetykę nawet w przypadku konstrukcji, które są często wystawiane na działanie wilgoci oraz intensywnych opadów. Dysponujemy także środkami, nadającymi optymalną chropowatość lakierowanym powierzchniom aluminiowym.

Wszechstronne lakierowanie na Twoich zasadach!

Jednym z głównych powodów, dla których klienci z Olkusza i okolic decydują się na zlecenie malowania proszkowego właśnie nam, jest szeroki wybór oferowanych przez nas lakierów. Dysponujemy farbami o niemal każdym kolorze z palety RAL-K7, umożliwiając tym samym naszym klientom bezproblemowe dobranie najodpowiedniejszego rozwiązania do aranżacji wnętrz lub koloru ścian budynku. Oferujemy również malowanie z użyciem lakieru antycznego, fluorescencyjnego lub młotkowego.

Podejmujemy się lakierowania aluminium i stali na terenie całego Olkusza bez względu na geometrię konstrukcji, która wymaga przeprowadzenia prac wykończeniowych. Oprócz standardowej obróbki mechanicznej jesteśmy w stanie przeprowadzić też profesjonalną obróbkę chemiczną, pozwalającą na efektywne lakierowanie nawet najbardziej wymagających konstrukcji. Zajmujemy się malowaniem wszystkich elementów mało- i wielkogabarytowych, takich jak ogrodzenia, ramy okienne, bramy garażowe oraz meble.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zachęcamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Olkusza, którzy poszukują zakładu, oferującego najwyższą jakość usług lakierniczych. Stawiając na naszych specjalistów, nie musisz obawiać się drogich cenników. W trosce o komfort każdego klienta dokonujemy każdorazowej wyceny indywidualnej, dostosowując koszt usług do ich faktycznej kompleksowości. Zapewniamy przy tym fachowe doradztwo, transport na terenie całego regionu oraz możliwość zlecenia lakierowania ekspresowego. Napisz lub zadzwoń do nas już dziś i przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów!

 

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl