Oferta

Wydajne lakierowanie aluminium w Krakowie

Oferujemy usługi malowania proszkowego aluminium oraz przygotowujemy tego typu powierzchnie do obróbki wstępnej. Za sprawą dużej wydajności naszych linii produkcyjnych, elastyczności i bardzo efektywnej organizacji pracy jesteśmy w stanie zrealizować szybko niemal każde zlecenie. Jako lakiernia aluminium wykonujemy kompleksowe usługi w tym zakresie zgodnie z obowiązującymi normami i atestami. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy malowanie aluminium w Krakowie najwyższej jakości.

Lakiernia proszkowa Alucolor

Oferta LAKIEROWANIE PROSZKOWE

malowanie proszkowe aluminium

Aluminium


Oferujemy pełne przygotowanie powierzchni łącznie
z chromianowaniem żółtym.

Malowanie proszkowe elementów

Nasze atuty


Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Terminowość wykonywania zleceń. Możliwość wykonania usługi ekspresowej. Korzystna lokalizacja. Możliwość transportu.

malowanie proszkowe stali

Stal


Lakierujemy wszelkiego rodzaju elementy stalowe surowe, lakierowane, ocynkowane chemicznie i ogniowo, fosforowane. Posiadamy możliwość zabezpieczenia stali surowej dodatkowym podkładem antykorozyjnym.

gabaryty

Gabaryty


  • Piece poziome - max. rozmiary elementów lakierowanych: 7,2 mb.
  • Piece pionowe - maksymalnie do 1,2 mb 2,2 mb 3,6 mb.
  • Pełny wybór kolorystyki wg palety RAL - K7.
  • Ofertę uzupełniamy lakierami nietypowymi np. antyczne, bezbarwne, fluorescencyjne, młotkowe, strukturalne.

Malowanie proszkowe stali - profesjonalne podejście do firm i klientów indywidualnych

Naszą ofertę lakierowania stali w Krakowie kierujemy nie tylko do przedsiębiorstw, ale też klientów indywidualnych. W ramach naszych usług proponujemy renowację powłok lakierniczych wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych i ocynkowanych. Jako lakiernia stali w Krakowie podejmujemy się malowania powierzchni zarówno wielko-, jak i małogabarytowych.

Przyjmujemy zlecenia indywidualne, które realizujemy w ciągu kilku dni roboczych lub w ramach usługi ekspresowej.
Malowanie proszkowe konstrukcji stalowych oraz samo ich oczyszczenie może dotyczyć ogrodzeń, balustrad, metalowych mebli, grzejników i wielu innych. Dodatkowo zadbamy o zabezpieczenie stali przez zastosowanie podkładu antykorozyjnego.

Szybka realizacja i wysoka jakość malowania stali i aluminium w Krakowie.

Nasza firma podejmuje się najtrudniejszych realizacji, które wymagają najwyższej jakości wykonania. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych klientów. Dbamy o szybkość realizowanych przez nas zleceń. Zatrudnieni przez nas pracownicy dysponują wieloletnim doświadczeniem w zawodzie oraz praktyczną wiedzą.

Jeśli zastanawiasz się nad malowaniem stali w Krakowie lub interesuje cię malowanie proszkowe aluminium, zgłoś się do nas. W profesjonalny sposób zajmiemy się realizacją. Podpowiemy, doradzimy, a Twoje zlecenie zrealizujemy kompleksowo. Zakres usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl