Malowanie proszkowe elementów stalowych oraz aluminiowych Kalwaria Zebrzydowska

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi lakiernicze, dostępne na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej i jej okolic. Już od 1991 roku, zajmujemy się kompleksowym malowaniem powierzchni stalowych oraz aluminiowych, z użyciem najnowocześniejszego wyposażenia oraz technik lakierniczych. To właśnie nasz profesjonalizm, połączony z otwartością na nowe rozwiązania sprawił, że na przestrzeni lat zrealizowaliśmy niezliczone zlecenia, zarówno w samej Polsce, jak i poza jej granicami. Stawiamy wyłącznie na doświadczoną, przeszkoloną kadrę pracowniczą oraz najwyższej klasy lakiery, które są pozbawione substancji toksycznych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne lakierowanie stali nierdzewnej i aluminium

Nasza oferta dla klientów z Kalwarii Zebrzydowskiej obejmuje kompleksowe lakierowanie stali i aluminium, połączone z należytym zabezpieczeniem wykańczanej powierzchni. W Alucolor wiemy, że nawet najbardziej stylowy kolor lakieru na niewiele się zda, jeśli nałożonym warstwom nie zostanie zapewniona optymalna przyczepność. Z tego też powodu, podczas malowania, nasi specjaliści oczyszczają również powierzchnię konstrukcji i ją wyrównują. Dzięki temu efekt będzie widoczny latami, a pomalowane ogrodzenie czy krzesło nie będzie pokrywać się pęknięciami lub pęcherzykami.

Tym, co czyni nas najskuteczniejszymi specjalistami od malowania proszkowego na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic jest również wykorzystanie specjalistycznych środków, przeznaczonych do danego typu powierzchni. W efekcie jesteśmy w stanie zapewnić powierzchniom aluminiowym idealną chropowatość, a stalowym – długotrwałą odporność na korozję. Dysponujemy także szerokim wyborem środków czyszczących, pozwalających na przygotowanie praktycznie każdej konstrukcji do kompleksowego lakierowania.

Pełna wszechstronność usług lakierniczych

Na przestrzeni lat realizowaliśmy niezliczone zlecenia dla klientów indywidualnych i biznesowych, dostosowując wykańczane powierzchnie do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu jesteśmy obecnie w stanie zaoferować klientom z Kalwarii Zebrzydowskiej szeroki wybór rozwiązań, związanych z lakierowaniem aluminium i stali. Dysponujemy zróżnicowanymi, bezpiecznymi lakierami w wielu kolorach z palety RAL-K7. Oferujemy także możliwość pokrycia wykańczanych konstrukcji farbami fluorescencyjnymi, młotkowymi oraz antycznymi. Stawiając na nasze usługi, mogą więc być Państwo pewni, że każda powierzchnia zyska zupełnie nowy charakter, stając się prawdziwą ozdobą reszty budynku.

Nasza oferta dla mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej obejmuje malowanie proszkowe konstrukcji małogabarytowych oraz wielkogabarytowych. Zajmujemy się lakierowaniem nowoczesnych mebli, ogrodzeń, bram garażowych, poręczy czy też ram okiennych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz wszechstronnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie lakierować nie tylko surowe powierzchnie stalowe, ale też ocynkowane, fosforowane oraz lakierowane. Obróbka chemiczna pozwala nam również na wykańczanie konstrukcji o niestandardowej geometrii.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej, którym zależy na najwyższej jakości świadczonych usług lakierniczych. Nasi specjaliści pomogą Państwu w dobraniu najodpowiedniejszych rozwiązań, a także udzielą wszelkich informacji, związanych z indywidualną wyceną. Zapewniamy również transport na terenie całego regionu, a także możliwość zlecenia wykonania prac w trybie ekspresowym. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl