Malowanie proszkowe elementów stalowych oraz aluminiowych Bochnia

Już od 1991 roku, nasza lakiernia realizuje zlecenia na terenie Polski i poza nią. Jesteśmy specjalistami od kompleksowych usług lakierniczych, dostępnych także w Bochni i okolicach. Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem konstrukcji stalowych i aluminiowych, wykorzystując w tym celu wyłącznie najnowocześniejsze narzędzia i preparaty, dostępne obecnie na rynku. Bogate doświadczenie, nabywane na przestrzeni naszej wieloletniej działalności, sprawiło, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zadań. Stawiamy przy tym na wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, zaznajomioną z najnowocześniejszymi technikami lakierniczymi. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne malowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych

Oferujemy kompleksowe lakierowanie stali i aluminium na terenie Bochni i okolic. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykorzystując najwyższej klasy środki, przeprowadzamy jednocześnie profesjonalne czyszczenie malowanych powierzchni, a także wygładzamy je w celu możliwie najlepszego przygotowania wykańczanej konstrukcji do nałożenia lakieru. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zredukować ryzyko późniejszego pojawienia się wybrzuszeń, pęknięć lub pęcherzyków praktycznie do zera. To z kolei przekłada się na trwały efekt.

Kolejnym powodem, dla którego to właśnie my uchodzimy za lidera w dziedzinie profesjonalnego malowania proszkowego na terenie Bochni, jest pełne zabezpieczenie lakierowanych konstrukcji przez naszych specjalistów. W Alucolor doskonale wiemy, czym charakteryzują się poszczególne powierzchnie aluminiowe oraz stalowe. Z tego też powodu dobieramy najodpowiedniejsze środki do każdej konstrukcji, zabezpieczając stal przed korozją i nadając aluminium odpowiednią chropowatość.

Najwyższa jakość usług przy każdej realizacji

Lata doświadczenia nauczyły nas, że gusta poszczególnych klientów często różnią się od siebie w znacznym stopniu. Różnice stały się szczególnie widoczne w ciągu ostatnich lat, za sprawą rosnącej popularności nowoczesnych aranżacji. Z tego też powodu oferujemy naszym klientom z Bochnimalowanie proszkowe z użyciem szerokiej gamy lakierów. Znajdą Państwo u nas niemal każdy kolor z palety RAL-K7. Na specjalne życzenie pokrywamy także wykańczane konstrukcje lakierami fluorescencyjnymi, antycznymi oraz młotkowymi.

Oczywiście, zróżnicowanie naszego asortymentu to nie tylko szeroka gama kolorów i odcieni. Aby móc zapewnić najwyższą jakośćlakierowania aluminium i stali mieszkańcom Bochni, wykorzystujemy również różnorodne środki chemiczne, przeznaczone do czyszczenia oraz zabezpieczania zróżnicowanych powierzchni. Oprócz standardowej obróbki mechanicznej przeprowadzamy także obróbkę chemiczną, umożliwiającą efektywne lakierowanie konstrukcji o niestandardowej geometrii.

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Bochni, poszukujących specjalistów, którzy świadczą usługi lakiernicze, do odwiedzenia podstrony Kontakt. Pomożemy Państwu w znalezieniu najodpowiedniejszych rozwiązań, a także dokonamy indywidualnej wyceny usług. Nie kierujemy się z góry ustalonymi cennikami – zależy nam przede wszystkim na optymalnym stosunku ceny do złożoności zlecenia. Oferujemy przy tym możliwość transportu na terenie całego regionu, a także zlecenia prac ekspresowych. Skorzystaj z naszych usług już dziś i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl