Malowanie proszkowe elementów stalowych oraz aluminiowych Wieliczka

Nasza lakiernia oferuje Państwu profesjonalne usługi lakiernicze na terenie Wieliczki i jej okolic. Już od 1991 roku zajmujemy się kompleksowym malowaniem elementów z aluminium oraz stali nierdzewnej, nadając im zupełnie nowy, estetyczny charakter. Z tego też powodu, stawiamy wyłącznie na doświadczoną kadrę pracowniczą oraz nowoczesne wyposażenie, którego podstawę stanowią zróżnicowane lakiery. Wykorzystywane przez nas środki są przy tym w stu procentach ekologiczne i nieszkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

Profesjonalne malowanie elementów stalowych

W Alucolor rozumiemy doskonale, jak istotny jest nienaganny wygląd elementów, wykonanych ze stali nierdzewnej. Nowoczesne meble, ogrodzenia czy też grzejniki nierzadko skupiają na sobie uwagę zarówno samych domowników, jak i odwiedzających nas gości. Z tego też powodu, nasza oferta dla mieszkańców Wieliczki to przede wszystkim lakierowanie stali z użyciem najnowocześniejszych farb, dostępnych obecnie na rynku. Zajmujemy się malowaniem nie tylko mniejszych konstrukcji, ale też tych wielkogabarytowych.

Tym, co czyni oferowane przez nas malowanie proszkowe najskuteczniejszym na terenie Wieliczki, jest również profesjonalne zabezpieczenie wykańczanych powierzchni przed uszkodzeniami oraz wszelkimi niedoskonałościami. Oprócz samego nakładania lakieru zajmujemy się również starannym czyszczeniem oraz odtłuszczaniem malowanych powierzchni. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik zapobiegamy, chociażby powstawaniu pęknięć, zacieków czy nierówności, sprawiając tym samym, że efekty starań naszych specjalistów są widoczne latami, nawet przy częstej eksploatacji. Oferujemy przy tym szeroki wybór kolorów, a także możliwość pokrycia malowanych powierzchni lakierem antycznym, młotkowym czy też fluorescencyjnym.

Lakierowanie powierzchni aluminiowych

Nasza oferta dla mieszkańców Wieliczki obejmuje również kompleksowe lakierowanie aluminium. Podczas prac, czyścimy malowane powierzchnie, a także dokonujemy ich wyrównania. Dysponujemy także szerokim wyborem emulsji oraz rozpuszczalników, wykorzystywanych na początku etapu matowienia. Zajmujemy się również obróbką mechaniczną, mającą na celu nadanie aluminiowym powierzchniom optymalnej chropowatości. Podejmujemy się też malowania powierzchni o geometrii niekonwencjonalnej, wykorzystując w tym celu obróbkę chemiczną.

Dlaczego każdy mieszkaniec Wieliczki powinien postawić na profesjonalne malowanie proszkowe? Przede wszystkim ze względu na długotrwały efekt takiej obróbki. Najwyższej klasy preparaty sprawiają bowiem, że lakierowane elementy stają się nie tylko bardziej stylowe, ale też odporniejsze na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Zaleta ta sprawia, że malowanie proszkowe znakomicie sprawdza się w przypadku ram okiennych, a także bram garażowych.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Wieliczki, dla których najwyższy standard usług lakierniczych ma pierwszorzędne znaczenie. Zapewniamy atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do każdego klienta oraz fachowe doradztwo. Nasze usługi to także profesjonalny transport na terenie całego regionu, a także możliwość zlecenia malowania w trybie ekspresowym. W zakładce Kontakt znajdą Państwo informacje, jak skontaktować się z naszym zespołem. Postaw na nasze usługi już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc także i Tobie!

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl