Malowanie proszkowe elementów stalowych oraz aluminiowych Wadowice

Już od 1991 roku oferujemy kompleksowe usługi lakiernicze na terenie Polski, w tym także Wadowic. Przez wielu lat pracownicy naszej lakierni zrealizowali niezliczone zlecenia, nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. Specjalizujemy się w profesjonalnym malowaniu konstrukcji i elementów, wykonanych ze stali nierdzewnej oraz aluminium. W celu zapewnienia klientom indywidualnym i biznesowym najwyższej jakości usług wykorzystujemy wyłącznie najtrwalsze lakiery, które są pozbawione substancji toksycznych. Cechuje nas także otwartość na nowe technologie oraz techniki, czego świadectwem jest regularne poszerzanie naszego wyposażenia o najnowocześniejsze narzędzia. Stawiamy przy tym wyłącznie na wykwalifikowanych pracowników, kończących regularne szkolenia, które poszerzają ich kompetencje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne lakierowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych

Oferujemy kompleksowelakierowanie stali i aluminium na terenie Wadowic. W Alucolor rozumiemy w szczególności, jak dużej ochrony wymagają konstrukcje, wykonane z tych właśnie materiałów. Z tego też powodu, oprócz samego nakładania lakieru, nasi specjaliści dokładnie oczyszczają wykańczane powierzchnie, a także wyrównują je. Procedury te mają na celu zwiększenie przyczepności nałożonych warstw, przy jednoczesnym przeciwdziałaniu powstawaniu niedoskonałości, do których zaliczamy np. pęcherzyki, nierówności, zacieki czy też pęknięcia.

Nasza oferta malowania proszkowego dla mieszkańców Wadowic i okolic obejmuje również pełną ochronę elementów stalowych przed korozją. Wykorzystując w tym celu specjalistyczne podkłady, zabezpieczamy ogrodzenia i balustrady przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Malując elementy aluminiowe, zwiększamy także ich chropowatość, dokonując w tym celu starannej obróbki mechanicznej. Dysponujemy przy tym różnorodnymi środkami czyszczącymi, co pozwala nam na każdorazowe dobranie najskuteczniejszej chemii do danej powierzchni, przekładając się tym samym na długotrwały efekt końcowy.

Podejmujemy każde wyzwanie!

Opracowując naszą ofertę malowania proszkowego, mieliśmy na uwadze zróżnicowane potrzeby mieszkańców Wadowic. Z tego też powodu, przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór kolorów z palety RAL-K7, co pozwoli Państwu na bezproblemowe znalezienie lakieru, który znakomicie podkreśli kolorystykę otoczenia. Jesteśmy także otwarci na realizację bardziej wymagających zleceń – dysponujemy lakierami antycznymi, młotkowymi oraz fluorescencyjnymi.

Kolejnym powodem, dla którego warto zlecićlakierowanie aluminium i stali w Wadowicach właśnie nam, jest fakt, że podejmujemy się malowania różnego rodzaju konstrukcji, zarówno mało-, jak i wielkogabarytowych. Zajmujemy się lakierowaniem mebli stalowych, bram garażowych, ogrodzeń czy ram okiennych. Co więcej, oprócz standardowej obróbki mechanicznej, przeprowadzamy także obróbkę chemiczną, jeśli geometria lakierowanej konstrukcji odznacza się niestandardową formą.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli mieszkasz na terenie Wadowic i poszukujesz rzetelnych specjalistów, oferujących profesjonalne usługi lakiernicze, skontaktuj się z naszym zespołem. Doradcy Alucolor pomogą Państwu w doborze najodpowiedniejszych lakierów, a także przeprowadzą indywidualną wycenę kosztów. Od początków naszej działalności wierzymy, że cena usług powinna odpowiadać ich autentycznej złożoności. Zapewniamy przy tym transport na terenie całego regionu, a na specjalne życzenie klienta dokonujemy również lakierowania w trybie ekspresowym. Napisz lub zadzwoń do nas już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc także i Tobie!

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl